MasterClasses

Máme radost z vysoké úrovně naší výuky a také z uplatnění našich studentů! Mezi absolventy interpretačních kurzů SETKÁNÍ S HUDBOU V SOBĚSLAVI jsou laureáti a držitelé hlavních cen na různých mezinárodních i tuzemských soutěžích. Někteří z houslistů jsou např. výherci prvních cen na Akademii Václava Hudečka, což je prestižní odrazový můstek pro mladé houslové virtuosy. Účastníci našich kurzů se pravidelně umisťují na předních místech renomovaných soutěží (Talents for Europe, Slovensko, Premio Clivis, Itálie, Mezinárodní violoncellová soutěž B. Herana, ČR, Prague Junior Note, ČR, FLAME Competition, Francie, Mezinárodní violoncellová soutěž Liezen, Rakousko, Dotzauerova soutěž v Drážďanech, atd.) 

Aktivní účastník kurzů...je přihlášen ke studiu v některém z oborů, účastní se výuky a očekává se též aktivní participace na některém ze závěrečných koncertů. 

Pasivní účastník...nejede do Soběslavi na dovolenou :-), ale navštěvuje libovolně vybrané hodiny výuky a získává cenné pedagogické know-how.